Battenfeld-Cincinnati

Battenfeld-Cincinnati ekstrüzyon endüstrisinde teknoloji lideridir ve dünya çapında tanınmıştır. Temel yetkinlikleri olağanüstü teknolojisi, küresel proje mühendisliği, tek kaynaktan komple ekstrüzyon hatları ve güçlü tasarım ve üretim yeterliliğidir. Battenfeld-Cincinnati firması entegre tesise sahip olup tek ve çift vida için optimize edilmiş vida dizaynları ve özel metalurjik çözümler sunmaktadır. Yıllar içinde makine portföyünü, plastik boru üretimi için tek vidalı ekstrüderleri, boru, profil ve levha üretimi için konik ve paralel çift vidalı ekstrüderleri, tek ve çift vidalı granül ekstrüderleri ve planet merdaneli ekstrüderleri içerecek şekilde genişletmiştir. Planlama-Dizayn-Üretim zincirinin her aşamasında PS, PP, PE, ABS, PET ve PVC gibi hammaddeler ile tek veya çok katlı levha üretiminde liderliğini yaptığı son jenerasyon yüksek kapasiteli ekstrüzyon hatları ile bir çok ülkede konusundaki uzmanlığını kanıtlamıştır. Servis, eğitim ve teknik danışmanlık sağlamaktadır.

Pipe heads with adjustable melt gap (FDC)

battenfeld-cincinnati also offers pipe heads with adjustable melt gap for FDC (fast dimension change) – the dimension change system for pipe extrusion lines.

Two-stage planetary roller extruder ZSE 200-250

Planetary roller extruders
For calender feeding and calender coating
The classic application area is feeding calender and coating lines for the production of PVC sheet. Two-stage planetary roller extruders are also used for pelletizing.

We offer single-stage and two-stage planetary roller extruders. We pay special attention to manufacturing the gear elements that must interlock like high-precision cogwheels.

coEX Linie 93 + 54 pipe 250-3 Piggyback

battenfeld-cincinnati offers a variety of co-extrusion solutions for pipe and profile.

DÜNYANIN ÖNDE GELEN

ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ

PLM Makina dünyanın önde gelen üretim teknolojilerini sizlerle
buluşturarak, üretim verimliliğinizi artırır ve maliyetlerinizi düşürür.

100+ Ürün

Zengin ürün çeşitliliği
ile ihtiyacınız olan verimlilik

PLM Makina Kimya Plastik San. ve Tic. A.Ş.
PLM Makina dünyanın önde gelen üretim teknolojilerini sizlerle
buluşturarak, üretim verimliliğinizi artırır ve maliyetlerinizi düşürür.